Un veteran al războiului de pe Nistru a avut nevoie de ajutorul medicilor, în timp ce protesta la…
Un veteran al războiului de pe Nistru a venit să protesteze la Guvern, iar pentru că ofițerii Serviciului Pază și Protecție de Stat nu i-au permis să intre în clădire, bărbatul s-a culcat pe podea și a zis că se simte rău. Despre aceasta!-->…
Mai mult...
Mai mult...
